MENU
fot. Angelina Stasiak
fot. Angelina Stasiak
szczegóły
wiek: 33 lata
wzrost: 167 cm
oczy: niebieskie
włosy: blond
ubranie: S
obuwie: 38
klatka: 75 cm
talia: 67 cm
biodra: 90 cm
wymiary »
wybrane zdjęcia

Barbara Garstka

Barbara Garstka

W niedzielę Barbara Garstka pożegnała jedną ze swoich ról Sophi w Teatrze Roma. MAMMA MIA będziemy tęsknić i dziękujemy za taką piękną przygodę

Barbara Garstka

13.02.2013 r. o godz. 19.00 w Krakowie premiera spektaklu "Przekleństwa niewinności" na podstawie powieści Jeffrey'a Eugenidesa w reż. Łukasza Zaleskiego.
Jest to spektakl dyplomowy V roku Wydziału Aktorskiego PWST Kraków.

Aktorka Basia Garstka w dyplomie w roli Bonnie Lisbon.

Więcej informacji o spektaklu "po kliknięciu na":http://www.pwst.krakow.pl/?strona=9&lp=295

Spektakl można obejrzeć również 14.02 br. na scenie 210 PWST, ul. Straszewskiego 22.

Zapraszamy.

fot. Kacper Kałużyński
fot. Kacper Kałużyński
fot. Kacper Kałużyński
fot. Kacper Kałużyński
fot. Kacper Kałużyński
fot. Kacper Kałużyński
Barbara Garstka

27 marca 2012 roku Basia Garstka odebrała nagrodę dla NAJLEPSZEJ AKTORKI występującej gościnnie w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

Aktorska otrzymała nagrodę na role w spektaklach: ZIEMIA OBIECANA (Mady Muller)w reż. W. Kościelniaka i CZARNOKSIĘŻKIK Z KRAINY OZ (Dorotka) w reż. J. Kiliana.

Nagroda jest efektem zorganizowanego, już po raz czwarty, w styczniu i w lutym, Plebiscytu Publiczności.
To właśnie publiczność oceniała w kilku kategoriach (spektakl, reżyseria i scenografia, najlepsza aktorka i najlepszy aktor oraz najlepszy aktor/aktorka występujący gościnnie) spektakle-premiery w 2011 roku wystawione na scenach Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

Widzowie najwięcej głosów, i komplementów, kierowali pod adresem dwóch przedstawień z udziałem studentki krakowskiej PWST Basi Garstki – „Czarnoksiężnik z krainy Oz” i „Ziemia obiecana”.

Ten pierwszy, z pomysłową scenografią, zachwycającą muzyką i wspaniałym aktorstwem, dla wielu był zaczarowaną rzeczywistością, z jakiej nie chciało się wrócić. Drugi zaś spektakl, dzięki m.in. rewelacyjnej obsadzie, scenografii, efektom specjalnym, piosenkom i muzyce, stanowił rozkosz dla oczu, uszu i intelektu.

Gratulujemy nagrody i życzymy kolejnych zawodowych sukcesów.